Wywiady

Historie absolwentów: Joanna Nachman

04.01.2024
"Sukces to dla mnie możliwość dokonywania wyboru i próbowania różnych rzeczy, po to, aby podjąć decyzję, co chcemy robić i jak chcemy żyć."
więcej o Historie absolwentów: Joanna Nachman
Historie absolwentów: Piotr Hajdecki

21.12.2023
"Wykształcenie prawnicze ukształtowało mnie też jako człowieka. Wartości klasycznej kultury prawnej wyrażane w łacińskich paremiach: „Ius est ars boni et aequi" – Prawo to sztuka czynienia dobra i sprawiedliwości, "Audiatur et altera pars" – Niechaj będzie wysłuchana i druga strona, czy "Amicus Plato sed magis amica veritas" – Przyjacielem jest Platon, ale większym przyjacielem jest prawda, pozostały w mojej głowie do dzisiaj i kierują moim postępowaniem zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym."
więcej o Historie absolwentów: Piotr Hajdecki
Historie absolwentów: Joanna Lorenc

11.12.2023
"Chciałabym, aby zmiany, które wprowadzam lub proponuję klientom, realnie ułatwiały życie ludziom i sprawiały, że chętnie przychodzą do pracy."
więcej o Historie absolwentów: Joanna Lorenc
Historie Absolwentów: Patrycja Szadkowska

11.10.2023
"Trzeba wyznaczać sobie realistyczne cele i dążyć do nich małymi kroczkami. I nawet jeśli na chwilę zboczymy z obranego kursu, z jakichkolwiek powodów, to pamiętajmy, że wszystko można jeszcze raz przeanalizować, podjąć odpowiednie działania i wrócić do swoich marzeń o pracy, która będzie dawać satysfakcję, którą będziemy lubić, i którą będziemy wykonywać z pasją."
więcej o Historie Absolwentów: Patrycja Szadkowska
Historie Absolwentów: Michał Balcerak

05.10.2023
"Nie bójcie się próbować różnych ścieżek, zanim znajdziecie tę, która was najbardziej ucieszy."
więcej o Historie Absolwentów: Michał Balcerak