Lista aktualności

16.05.2022
Zespół Pracowni Badań nad Starzejącym się Społeczeństwem pod kierunkiem prof. dr hab. med. Katarzyny Szczerbińskiej prowadzi badania epidemiologiczne z użyciem dużych baz danych dotyczących osób starszych i przewlekle chorych w ramach szeroko zakrojonej współpracy międzynarodowej. Pracownia regularnie publikuje w wiodących anglojęzycznych czasopismach medycznych.
więcej o Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje specjalisty w zakresie statystyki z umiejętnością analizy dużych baz danych na stanowisko badacza/badaczki
Historie Absolwentów: Dariusz Jaroń

01.04.2022
"Młodym dziennikarzom powiedziałbym, żeby pisali i nigdy nie zatracili w sobie ciekawości świata i drugiego człowieka. To trudny zawód. Etatów jest niewiele, stawki bywają śmieszne, ale napisanie porządnego artykułu, dobrze ocenionego w redakcji i przyjętego ciepło przez czytelników daje ogromną satysfakcję. Zwłaszcza kiedy nasza praca przynosi realne zmiany i komuś pomaga."
więcej o Historie Absolwentów: Dariusz Jaroń
Historie Absolwentów: Agata Łotowska

08.03.2022
"Musimy pamiętać, że organizację tworzą ludzie. Produkty czy usługi będące ich tworem również tworzą ludzie. A co za tym idzie - na początku, w środku i na końcu każdego procesu biznesowego jest człowiek. A człowiek to zbiór kompetencji merytorycznych oraz emocji. Wchodząc do organizacji człowiek nie wyłącza emocji. Dlatego tak wielką pracą dla managerów jest zyskanie umiejętności zarządzania sobą i ludźmi."
więcej o Historie Absolwentów: Agata Łotowska

04.02.2022
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!
więcej o Biuro Karier UJ poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. badań
Do 28 lutego trwa nabór zgłoszeń do X edycji Konkursu im. Inki Brodzkiej-Wald

28.01.2022
Jesteś doktorem nauk humanistycznych? Twoja praca doktorska dotyczy współczesności i została obroniona w zeszłym roku? Masz szanse na nagrodę w Konkursie imienia prof. Aliny „Inki ” Brodzkiej-Wald. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce czeka na zgłoszenia do 28 lutego 2022r.
więcej o Do 28 lutego trwa nabór zgłoszeń do X edycji Konkursu im. Inki Brodzkiej-Wald