Wywiady

Historie absolwentów: Krzysztof Tusiński

14.08.2023
"Warto na pewno skorzystać z tego, co daje studiowanie. Można próbować wielu rzeczy na gruncie naukowym, sportowym czy organizacyjnym. Program studiów prawniczych jest bardzo elastyczny, co pozwala na podejmowanie wielu różnych aktywności."
więcej o Historie absolwentów: Krzysztof Tusiński
Historie absolwentów: Dawid Zyskowski

20.07.2023
"Socjologia otworzyła mi głowę, pokazała, że w życiu trzeba być odważnym. Nie możemy jedynie powtarzać utartych schematów trzymając się kurczowo często przebrzmiałych paradygmatów. Przecież świat stale się zmienia. Jest dynamiczny i niejednorodny. Socjologia pokazała mi, że czasami trzeba je podważać, dała mi przestrzeń do myślenia, do samouświadomienia, do poszukiwania, do inspirowania."
więcej o Historie absolwentów: Dawid Zyskowski
Historie Absolwentów: Paulina Szadkowska

05.07.2023
"Bez Koła Naukowego Amerykanistyki UJ nie miałabym okazji spróbować swoich sił w organizacji różnych eventów – od konferencji naukowych, przez spotkania z ekspertami po imprezy integracyjne, które do dziś są jednym ze znaków rozpoznawczych Koła. (...) Każdy, kto kiedyś działał w jakimkolwiek kole naukowym wie, że wbrew pozorom nie zawsze jest to bułka z masłem, a zdobyte umiejętności procentują później w życiu prywatnym i zawodowym."
więcej o Historie Absolwentów: Paulina Szadkowska
Historie absolwentów: Karolina Kaczmarczyk

23.06.2023
„Miałam to szczęście, że moi wykładowcy dawali mi przestrzeń do wyrażania swojego zdania. "
więcej o Historie absolwentów: Karolina Kaczmarczyk
Historie absolwentów: Agata Mrowiec

01.06.2023
"Zaczęło się od staży dziennikarskich w mediach, a także praktyk w kancelariach. Potem zaczęłam szukać ofert pracy w korporacjach, które mają swój dział prawny."
więcej o Historie absolwentów: Agata Mrowiec