Wyniki sortowane według etykiety: ogłoszenia

Lista aktualności

Alumni UJ - wyniki ankiety skierowanej do zagranicznych absolwentów w 2019 r.

14.01.2020
W pierwszej fazie realizacji Projektu Alumni UJ naszym celem było lepsze poznanie absolwentów zagranicznych, czyli osób, które ukończyły studia na Uniwersytecie Jagiellońskim i obecnie na stałe mieszkają poza granicami Polski. W tym celu opublikowaliśmy krótką ankietę internetową w 3 kwartale 2019 r. Poniżej prezentujemy infografiki z najważniejszymi, zebranymi informacjami.
więcej o Alumni UJ - wyniki ankiety skierowanej do zagranicznych absolwentów w 2019 r.

18.12.2019
Kiedy w 2018 roku Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków do Projektu International Alumni, nie wahaliśmy się ani chwili. Pomyśleliśmy: oto doskonały moment, by podjąć szersze aktywności na rzecz współpracy z absolwentami. Chcemy, by ten Projekt stał się impulsem do działań wykraczających poza ramy czasowe, w których będzie realizowany.
więcej o Alumni UJ - program rozwoju współpracy z absolwentami zagranicznymi Uniwersytetu Jagiellońskiego