Ankieta 2020

Chcemy dalej budować i rozwijać współpracę z absolwentami. Dlatego zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ankiety! Wasze głosy są dla nas bardzo cenne.

Drodzy Absolwenci! 🎓

Rok temu opublikowaliśmy w serwisie LinkedIn ankietę. Ilość odpowiedzi, które od Was otrzymaliśmy, ogromnie nas zaskoczyła. Jeszcze raz dziękujemy Wam za udział w ankiecie i za wszystkie sugestie i uwagi. Stały się one dla nas źródłem inspiracji i dały początek nowym działaniom.

Dowiedzieliśmy się m.in. jakie treści przez nas publikowane najbardziej Was interesują, jak możemy Was wspierać w rozwoju zawodowym i jak Wy jesteście gotowi wspierać innych.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu zorganizowaliśmy spotkania mentoringowe z absolwentami z całego świata, a w wyniku licznych rozmów powstał cykl wywiadów „Historie Absolwentów” dostępny na nowej stronie dla absolwentów (alumni.uj.edu.pl), zaczęliśmy również aktywnie wykorzystywać LinkedIn jako przestrzeń do networkingu.

Ale to nie koniec…

Link do ankiety