Wyniki sortowane według etykiety: ogłoszenia

Lista aktualności

Stwórz z nami Business Idea Center UJ!

28.01.2021
W imieniu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ zapraszamy do udziału w ankiecie, dotyczącej powstającego z naszym udziałem Business Idea Center czyli uniwersyteckiego centrum przedsiębiorczości. Jednym z wielu celów centrum jest ścisła i efektywna współpraca z realnym biznesem. Wiemy, że doradztwo, mentoring i szkolenia, związane z rozwojem przedsiębiorczości akademickiej, dają efekt wyłącznie przez kontakt z praktykami - aktywnymi przedsiębiorcami, dlatego ogromnie zależy nam na zebraniu Państwa uwag, opinii i potrzeb.
więcej o Stwórz z nami Business Idea Center UJ!
Poszukiwany administrator ds. technicznych systemu EZD PUW

06.11.2020
W związku z wdrażaniem systemu EZD PUW w Uniwersytecie Jagiellońskim poszukujemy pracownika na stanowisko administratora ds. technicznych systemu EZD PUW.
więcej o Poszukiwany administrator ds. technicznych systemu EZD PUW
The Arenberg-Coimbra Group Prize for Erasmus Students

04.11.2020
Dowiedz się więcej!
więcej o The Arenberg-Coimbra Group Prize for Erasmus Students
Ankieta 2020

05.10.2020
Chcemy dalej budować i rozwijać współpracę z absolwentami. Dlatego zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ankiety! Wasze głosy są dla nas bardzo cenne.
więcej o Ankieta 2020
Projekt Mentoringowy

07.04.2020
Chcesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem? Zostań naszym mentorem. Prawie 40 zrealizowanych cykli mentoringowych, ponad 20 mentorów i dziesiątki zadowolonych studentów, którzy mieli okazję wziąć udział w realizowanym od 4 lat w Uniwersytecie Jagiellońskim Projekcie Mentoringowym.
więcej o Projekt Mentoringowy