Wywiady

Historie Absolwentów: Agnieszka Tajchert

17.04.2020
"Dzięki chemii udało mi się wyjechać na praktykę do USA, gdzie nie tylko rozwinął się mój światopogląd, ale poprawiłam zdolności językowe, nauczyłam się pracować w grupach międzynarodowych. To z kolei pomogło mi zdecydować się na podjęcie studiów doktoranckich w Szwajcarii. Wiem, że wszystkie moje wybory są ze sobą związane i układają się dobrze w całość. Każda moja wcześniejsza decyzja przyczyniła się do tego, że pracuję w swoim zawodzie i jestem zadowolona.(...)"
więcej o Historie Absolwentów: Agnieszka Tajchert
Historie Absolwentów: Mikołaj Rogowski

17.04.2020
"Jedyna rzecz, której jestem absolutnie pewny, to że w pracy codziennie czeka na mnie jakaś łamigłówka, która jeszcze nie ma rozwiązania. Największym wyzwaniem jest więc ciągle zmaganie się z nieznanym. Konieczność stawienia mu czoła jest dla mnie niezwykle motywująca. Poza tym, wyzwaniem każdego, kto pracuje w IT jest to, by technologia, którą pomagamy tworzyć była neutralna i by mogła pozytywnie wpływać na nas, nasze kultury i społeczeństwa. (...)"
więcej o Historie Absolwentów: Mikołaj Rogowski
Historie Absolwentów: Ewa Burwicz-Galerne

14.01.2020
"Wydaje mi się, że im więcej zobaczymy co jest na zewnątrz, tym lepiej będzie też w Polsce po powrocie. Według mnie należy nie bać się wyjeżdżać i kontaktować się z osobami, które pracują nad zagadnieniami, które nas naprawdę interesują. Nie takimi, które są modne albo dają jakąś gwarancję zatrudnienia. Bo takiej gwarancji nie ma nigdy, tylko po prostu zająć się tym, co nas naprawdę interesuje. (...)"
więcej o Historie Absolwentów: Ewa Burwicz-Galerne
Historie Absolwentów: Iwona Fluda

14.01.2020
"Trudno mi powiedzieć, czy to kombinacja przedmiotów, które studiowałam, czy moja wrodzona ciekawość świata i kwestionowanie narzuconych norm i sposobów myślenia, która pozwoliła mi przekraczać moje własne granice i patrzeć na świat z perspektywy niekończących możliwości. Zapewne to kombinacja wielu czynników. Dla mnie wykształcenie to nie tylko ukończone studia wyższe, ale przede wszystkim świadomość tego, że uczę się przez całe życie. (...)"
więcej o Historie Absolwentów: Iwona Fluda
Historie Absolwentów: Małgorzata Modlińska

14.01.2020
"Dla mnie sukcesem jest stworzenie marki, którą klienci tak uwielbią, że sami stają się jej ambasadorami i nie wyobrażają sobie już życia bez Twojego produktu. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że Twój biznes nie istnieje tylko po to, żeby zarabiać pieniądze. Ja sama, gdy wyjeżdżam na wakacje na najpiękniejsze plaże, już po kilku dniach zaczynam tęsknic za moim biznesem(...)."
więcej o Historie Absolwentów: Małgorzata Modlińska