Głodny wyzwań? Dołącz do grupy, której sercem jest innowacja i przyczyń się do rewolucji mobilności! Plastic Omnium poszukuje wymagających, kreatywnych i inteligentnych młodych absolwentów, którzy wezmą udział w programie International Finance Graduate Program.

W ciągu dwóch lat będziesz miał/a okazję sprawdzić się na trzech różnych stanowiskach, każde przez trwa 8 miesięcy. Pierwsza "tura" odbędzie się w siedzibie w Paryżu, a dwie pozostałe w dwóch różnych krajach, w których działa Plastic Omnium. Stanowiska stażowe związane są z dyscypliną finansów: FP&A, kontroling, księgowość, audyt, komunikacja finansowa itp. Na najlepszych po stażu czeka oferta stałej pracy!

Szczegóły programu International Finance Graduate Program (w języku angielskim)

Aplikacje: jeśli spełniasz wszystkie kryteria, koniecznie aplikuj do 8 marca przez stronę!