Wyniki sortowane według etykiety: wywiady

Lista aktualności

Historie Absolwentów: Dariusz Jaroń

01.04.2022
"Młodym dziennikarzom powiedziałbym, żeby pisali i nigdy nie zatracili w sobie ciekawości świata i drugiego człowieka. To trudny zawód. Etatów jest niewiele, stawki bywają śmieszne, ale napisanie porządnego artykułu, dobrze ocenionego w redakcji i przyjętego ciepło przez czytelników daje ogromną satysfakcję. Zwłaszcza kiedy nasza praca przynosi realne zmiany i komuś pomaga."
więcej o Historie Absolwentów: Dariusz Jaroń
Historie Absolwentów: Agata Łotowska

08.03.2022
"Musimy pamiętać, że organizację tworzą ludzie. Produkty czy usługi będące ich tworem również tworzą ludzie. A co za tym idzie - na początku, w środku i na końcu każdego procesu biznesowego jest człowiek. A człowiek to zbiór kompetencji merytorycznych oraz emocji. Wchodząc do organizacji człowiek nie wyłącza emocji. Dlatego tak wielką pracą dla managerów jest zyskanie umiejętności zarządzania sobą i ludźmi."
więcej o Historie Absolwentów: Agata Łotowska
Historie Absolwentów: Jan Jakub Grabowski

25.01.2022
"Wykształcenie historyczne, a przy tym zainteresowania badawcze dotykające problematyki Krakowa spowodowały, że z dużą swobodą przygotowywałem się merytorycznie do każdej wycieczki, mogąc przy okazji zaskoczyć odbiorców ciekawymi, często niedostępnymi w książkach informacjami. Kilkuletnia praktyka dała mi z kolei tak duże doświadczenie w pracy z ludźmi, że z łatwością przyszło mi realizowanie się w kolejnej pracy, mianowicie prowadzeniu kanału edukacyjno-historycznego "Okupowana Polska" na platformie YouTube."
więcej o Historie Absolwentów: Jan Jakub Grabowski
Historie Absolwentów: Katarzyna Siembida

02.12.2021
"Należy mieć odwagę jasno i wprost wyrażać swoje zdanie na dany temat i precyzyjnie je uzasadnić, szczególnie w biznesie. Musimy być również świadomi konsekwencji jakie niesie za sobą własne, niezależne zdanie – stąd ta odwaga. Myślenie krytyczne jest niezwykle istotne, nie tylko w zawodach prawniczych. Nie możemy się go obawiać."
więcej o Historie Absolwentów: Katarzyna Siembida
Historie Absolwentów: Tomasz Ćwiąkała

02.11.2021
"Myślę, że najważniejsze jest to, żeby udawało się łączyć życie prywatne z życiem zawodowym i to życie zawodowe układa się po naszej myśli. Widzę po branży dziennikarskiej i po sobie, oczywiście, że to nie jest proste. Ten zawód wymaga poświęcenia bardzo dużej ilości pracy w weekendy, w różnych nietypowych godzinach. Czasami jest trudno pogodzić to z życiem prywatnym. Dlatego, jeśli się to udaje, to jest to sukces."
więcej o Historie Absolwentów: Tomasz Ćwiąkała