Lista aktualności

Historie Absolwentów: Marlena Wróbel

17.12.2020
"Sukcesem jest takie zarządzanie sobą, aby każdego dnia utrzymywać równowagę między pracą zawodową oraz życiem prywatnym, a przynajmniej starać się to robić. Jest to bardzo trudne zadanie, szczególnie obecnie w czasach permanentnej niepewności, obaw zarówno o zdrowie jak i przyszłość. Sukcesem jest stworzenie takich warunków, aby utrzymać komfort ekonomiczny, ale nie kładąc na ołtarzu poświęcenia własnego zdrowia (psychicznego lub/i fizycznego) czy też relacji z najbliższymi."
więcej o Historie Absolwentów: Marlena Wróbel
Historie Absolwentów: Izabela Wilkosz

12.11.2020
„Gromadźcie różnorakie umiejętności, nie ograniczajcie się do jednej dyscypliny. Nigdy nie wiadomo, co Wam się w przyszłości przyda, ponieważ rynek pracy wymaga od Was dużej elastyczności i adaptacji do zmian. Bądźcie otwarci na naukę przez całe życie. I miejcie odwagę mierzyć wysoko.”
więcej o Historie Absolwentów: Izabela Wilkosz
Poszukiwany administrator ds. technicznych systemu EZD PUW

06.11.2020
W związku z wdrażaniem systemu EZD PUW w Uniwersytecie Jagiellońskim poszukujemy pracownika na stanowisko administratora ds. technicznych systemu EZD PUW.
więcej o Poszukiwany administrator ds. technicznych systemu EZD PUW
<span lang="en">The Arenberg-Coimbra Group Prize for Erasmus Students</span>

The Arenberg-Coimbra Group Prize for Erasmus Students

04.11.2020
Are you a former Erasmus+ student? Have you demonstrated the added value of that exchange to your Master degree work? If your answer is YES, this announcement refers to you!
więcej o The Arenberg-Coimbra Group Prize for Erasmus Students
Historie Absolwentów: Olgierd Sarzyński

30.10.2020
"Sukces - to umiejętność wyciągania wniosków z popełnionych wcześniej błędów, dbanie o ciągły rozwój swoich kompetencji zawodowych, angażowanie się w nowe obszary, z którymi nie miało się wcześniej styczności. Odkrywanie tego, co robimy jak najlepiej i sprawia nam wyjątkową frajdę. Najgorsze jest robienie czegoś bez przekonania lub tego, czego nie lubimy robić. To największa kara dla nas samych. (...)"
więcej o Historie Absolwentów: Olgierd Sarzyński
Historie Absolwentów: Sebastian Błaszkiewicz

22.10.2020
"Oczywiście obecna sytuacja związana z pandemią dużo zmieniła także w obszarze moich wyzwań. W pierwszym okresie staraliśmy się wszyscy zabezpieczyć firmę, pracowników. Teraz postrzegamy tą sytuację także jako szansę rozwoju wynikającą z szybkiego przyspieszenia transformacji cyfrowej oraz rynku e-commerce.(...)"
więcej o Historie Absolwentów: Sebastian Błaszkiewicz
Ankieta 2020

05.10.2020
Chcemy dalej budować i rozwijać współpracę z absolwentami. Dlatego zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ankiety! Wasze głosy są dla nas bardzo cenne.
więcej o Ankieta 2020
Historie Absolwentów: Katarzyna Gancarz

05.10.2020
"Za sukces zawodowy uważam możliwość połączenia pasji i umiejętności nabytych podczas studiów, które sprawiają, że praca daje satysfakcję i mobilizuje do dalszego działania. Jak już wspomniałam jestem zdecydowanie typem "zadaniowca”, dlatego możliwość realnego wpływu na otaczającą rzeczywistość jest dla mnie jednym z wyznaczników zawodowej satysfakcji. Jeśli jestem w stanie połączyć to działanie z pasją do języka obcego - uznaję to za mój sukces.(...)"