Lista aktualności

Historie Absolwentów: Małgorzata Modlińska

14.01.2020
"Dla mnie sukcesem jest stworzenie marki, którą klienci tak uwielbią, że sami stają się jej ambasadorami i nie wyobrażają sobie już życia bez Twojego produktu. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że Twój biznes nie istnieje tylko po to, żeby zarabiać pieniądze. Ja sama, gdy wyjeżdżam na wakacje na najpiękniejsze plaże, już po kilku dniach zaczynam tęsknic za moim biznesem(...)."
więcej o Historie Absolwentów: Małgorzata Modlińska
Historie Absolwentów: Karol Głogowiecki

14.01.2020
"Wraz z postępującą informatyzacją, potrzebnych jest coraz więcej umiejętności technicznych do obsługi systemów i to w bardzo różnych branżach. Można powiedzieć, że jeśli sam nie zainteresujesz się branżą IT, to branża IT prędzej czy później zainteresuje się Tobą.(...)"
więcej o Historie Absolwentów: Karol Głogowiecki
Historie Absolwentów: Sławomir Tadeja

14.01.2020
"Pomysłem, który wydaje mi się ciekawy jest promowanie lokalnych stowarzyszeń absolwentów. Sam zdaję sobie sprawę, ile moich kolegów i koleżanek zdecydowało się wyjechać i pracować w tak różnych miejscach jak Dolina Krzemowa, Nowy York, czy chociażby Londyn lub Berlin. Myślę, że takie grupy mogłyby by po pierwsze wpłynąć na integrację absolwentów jak i zapoznanie z sobą osób, które mogą równie dobrze pracować w jednej firmie, nie wiedząc nic o tym, ile ich łączy.(...)
więcej o Historie Absolwentów: Sławomir Tadeja
Alumni UJ - wyniki ankiety skierowanej do zagranicznych absolwentów w 2019 r.

14.01.2020
W pierwszej fazie realizacji Projektu Alumni UJ naszym celem było lepsze poznanie absolwentów zagranicznych, czyli osób, które ukończyły studia na Uniwersytecie Jagiellońskim i obecnie na stałe mieszkają poza granicami Polski. W tym celu opublikowaliśmy krótką ankietę internetową w 3 kwartale 2019 r. Poniżej prezentujemy infografiki z najważniejszymi, zebranymi informacjami.
więcej o Alumni UJ - wyniki ankiety skierowanej do zagranicznych absolwentów w 2019 r.

18.12.2019
Kiedy w 2018 roku Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków do Projektu International Alumni, nie wahaliśmy się ani chwili. Pomyśleliśmy: oto doskonały moment, by podjąć szersze aktywności na rzecz współpracy z absolwentami. Chcemy, by ten Projekt stał się impulsem do działań wykraczających poza ramy czasowe, w których będzie realizowany.
więcej o Alumni UJ - program rozwoju współpracy z absolwentami zagranicznymi Uniwersytetu Jagiellońskiego