Lista aktualności

26.03.2024
„Ja często planuję. Wierzę, że każda droga zawodowa, którą chce się przejść w życiu, wymaga planu krótszego i dłuższego.”
więcej o Historie absolwentów: Krzysztof Ptak
Historie absolwentów: Marcin Muraszew

05.03.2024
"Jeśli chcemy być atrakcyjni na rynku pracy, powinniśmy wręcz śledzić trendy i przewidywać jakie umiejętności będą najbardziej poszukiwane przez pracodawców w najbliższej przyszłości."
więcej o Historie absolwentów: Marcin Muraszew
Historie absolwentów: Agnieszka Grzechynka (Idzik)

20.02.2024
"Uważam, że każdy od czasu do czasu powinien wdrapać się na jakiś szczyt i - zerkając w dół - spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. To bardzo pomaga w nadaniu życiu właściwych proporcji i nabraniu dystansu."
więcej o Historie absolwentów: Agnieszka Grzechynka (Idzik)

12.02.2024
Głodny wyzwań? Dołącz do grupy, której sercem jest innowacja i przyczyń się do rewolucji mobilności! Plastic Omnium poszukuje wymagających, kreatywnych i inteligentnych młodych absolwentów, którzy wezmą udział w programie International Finance Graduate Program.
więcej o Ukończyłeś/aś kierunek związany z finansami? Plastic Omnium rekrutuje do International Finance Graduate Program!
Historie absolwentów: Diana Kusik

30.01.2024
„Niepowodzenia nie tylko są częścią życia, one są nam potrzebne. Mogą nas skłonić do tego, aby zmienić sposób działania, poszukać wsparcia, a nawet obrać inną drogę.”
więcej o Historie absolwentów: Diana Kusik

09.01.2024
Już 16.01 (wtorek) w godzinach 17:00-18:30 zapraszamy na webinar organizowany przez Biuro Karier UJ we współpracy z firmą Grammarly specjalnie z myślą o młodych profesjonalistach - absolwentach i absolwentkach UJ! Podczas spotkania pt. `Communication skills. How they can help you succeed` poznasz tajniki skutecznej komunikacji w miejscu pracy - zarówno ze współpracownikami, jak i klientami - oraz zasady udzielania feedbacku.
więcej o Webinar dedykowany absolwentom i absolwentkom UJ: `Communication skills. How they can help you succeed`
Historie absolwentów: Joanna Nachman

04.01.2024
"Sukces to dla mnie możliwość dokonywania wyboru i próbowania różnych rzeczy, po to, aby podjąć decyzję, co chcemy robić i jak chcemy żyć."
więcej o Historie absolwentów: Joanna Nachman
Historie absolwentów: Piotr Hajdecki

21.12.2023
"Wykształcenie prawnicze ukształtowało mnie też jako człowieka. Wartości klasycznej kultury prawnej wyrażane w łacińskich paremiach: „Ius est ars boni et aequi" – Prawo to sztuka czynienia dobra i sprawiedliwości, "Audiatur et altera pars" – Niechaj będzie wysłuchana i druga strona, czy "Amicus Plato sed magis amica veritas" – Przyjacielem jest Platon, ale większym przyjacielem jest prawda, pozostały w mojej głowie do dzisiaj i kierują moim postępowaniem zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym."
więcej o Historie absolwentów: Piotr Hajdecki
Historie absolwentów: Joanna Lorenc

11.12.2023
"Chciałabym, aby zmiany, które wprowadzam lub proponuję klientom, realnie ułatwiały życie ludziom i sprawiały, że chętnie przychodzą do pracy."
więcej o Historie absolwentów: Joanna Lorenc

20.10.2023
"Chcemy promować absolwentów, których pasja i poziom wiedzy o turystyce są ponadprzeciętne" – Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" zapraszają na II edycję Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską "Teraz Polska Turystyka".
więcej o "Teraz Polska Turystyka" – zgłoś swoją pracę do II edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską