Wywiady

Historie absolwentów: Karolina Kaczmarczyk

23.06.2023
„Miałam to szczęście, że moi wykładowcy dawali mi przestrzeń do wyrażania swojego zdania. "
więcej o Historie absolwentów: Karolina Kaczmarczyk
Historie absolwentów: Agata Mrowiec

01.06.2023
"Zaczęło się od staży dziennikarskich w mediach, a także praktyk w kancelariach. Potem zaczęłam szukać ofert pracy w korporacjach, które mają swój dział prawny."
więcej o Historie absolwentów: Agata Mrowiec
smolka_maciej

Historie absolwentów: Maciej Smółka

18.05.2023
"Już od czasów studiów licencjackich myślałem o doktoracie, więc pracowałem na osiągnięcie tego celu uczestnicząc w konferencjach, organizując wydarzenia naukowe, pisząc artykuły."
więcej o Historie absolwentów: Maciej Smółka
Historie Absolwentów: Dagmara Jasińska

05.04.2023
„Od początku szukałam tego, co obecnie nazywamy mentoringiem: wsparcia osób, które są liderami i ekspertami. I wiele takich osób znalazłam na UJ. Prestiż najstarszego uniwersytetu w Polsce jest ważny, ale zawsze najistotniejszy był kontakt z ludźmi, od których można było się dużo nauczyć.”
więcej o Historie Absolwentów: Dagmara Jasińska
Historie Absolwentów: Tomasz Kowalski

04.04.2023
„Bardzo chciałem studiować na Uniwersytecie cieszącym się taką renomą, w końcu to najstarsza uczelnia w Polsce oraz jedna z najstarszych na świecie. (…) Dzięki tym studiom, poza rozwojem naukowym, poznałem niesamowitych ludzi, z którymi do tej pory mam świetne kontakty i zawodowe, i te prywatne.”
więcej o Historie Absolwentów: Tomasz Kowalski