Wywiady

Historie Absolwentów: Joanna Maria Lewkowicz

30.06.2020
"Sukcesem dla mnie jest to, że mimo ciężkiego dnia w pracy, trudnych przypadków czy wymagających pacjentów, znów chcę tam wrócić i zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. To nie pieniądze czy prestiż, ale satysfakcja i spełnienie w zawodzie.(...)"
więcej o Historie Absolwentów: Joanna Maria Lewkowicz
Historie Absolwentów: Weronika Rosowska

18.06.2020
"Jest takie powiedzenie, które bardzo lubię - chcesz się dowiedzieć czegoś o sobie, spójrz na pięć najbliższych osób, które Cię otaczają. Mam szczęście pracować z mądrymi ludźmi, którzy mnie inspirują, stymulują i motywują do tego, by się rozwijać. Uważam za swój sukces to, że stałam się częścią tego środowiska. (...)"
więcej o Historie Absolwentów: Weronika Rosowska
Historie Absolwentów: Zuzanna Borek

02.06.2020
"(...) Jako coach mam trochę sceptyczne podejście do zbyt wielkich planów na przyszłość. Oczywiście, trzeba sobie wyznaczyć jakiś kierunek, żeby wiedzieć, w którą stronę się idzie, ale najważniejsze jest, żeby cieszyć się tym procesem i samą drogą dojścia do celu a nie tylko końcowym punktem. Z tej perspektywy jestem bardzo otwarta na przyszłość. Teraz jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna za miejsce, w którym jestem, za to że mogę robić i jedno, i drugie."
więcej o Historie Absolwentów: Zuzanna Borek
Historie Absolwentów: Agnieszka Miśkowicz

02.06.2020
"(...) Sukcesem dla mnie jest realizacja projektu, który nie jest banalny. Projektu, który wiąże się z wyzwaniem intelektualnym, jest niełatwy do urzeczywistnienia, wymaga uzgodnień z różnymi interesariuszami, etyki, uczciwej pracy, elastyczności oraz poszukiwania rozwiązań"