Ruszył nabór na stypendia Fulbrighta na wyjazd do USA

22.03.2021
Program Fulbrighta to największy program wymiany naukowej i kulturowej Stanów Zjednoczonych, który od 75 lat wspiera współpracę na rzecz rozwoju nauki, kultury oraz relacji międzyludzkich i międzyinstytucjonalnych pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a ponad 160 krajami. Wśród absolwentów i absolwentek programu znajduje się m.in. 60 laureatów Nagrody Nobla i 88 laureatów nagrody Pulitzera. W Polsce Program Fulbrighta działa już od ponad 60 lat i liczy ponad 5000 absolwentek i absolwentów, którzy niejednokrotnie podkreślają, że jest to program, który po prostu zmienia życie.
więcej o Ruszył nabór na stypendia Fulbrighta na wyjazd do USA
Stwórz z nami Business Idea Center UJ!

28.01.2021
W imieniu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ zapraszamy do udziału w ankiecie, dotyczącej powstającego z naszym udziałem Business Idea Center czyli uniwersyteckiego centrum przedsiębiorczości. Jednym z wielu celów centrum jest ścisła i efektywna współpraca z realnym biznesem. Wiemy, że doradztwo, mentoring i szkolenia, związane z rozwojem przedsiębiorczości akademickiej, dają efekt wyłącznie przez kontakt z praktykami - aktywnymi przedsiębiorcami, dlatego ogromnie zależy nam na zebraniu Państwa uwag, opinii i potrzeb.
więcej o Stwórz z nami Business Idea Center UJ!
Poszukiwany administrator ds. technicznych systemu EZD PUW

06.11.2020
W związku z wdrażaniem systemu EZD PUW w Uniwersytecie Jagiellońskim poszukujemy pracownika na stanowisko administratora ds. technicznych systemu EZD PUW.
więcej o Poszukiwany administrator ds. technicznych systemu EZD PUW
<span lang="en">The Arenberg-Coimbra Group Prize for Erasmus Students</span>

The Arenberg-Coimbra Group Prize for Erasmus Students

04.11.2020
Are you a former Erasmus+ student? Have you demonstrated the added value of that exchange to your Master degree work? If your answer is YES, this announcement refers to you!
więcej o The Arenberg-Coimbra Group Prize for Erasmus Students
Ankieta 2020

05.10.2020
Chcemy dalej budować i rozwijać współpracę z absolwentami. Dlatego zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ankiety! Wasze głosy są dla nas bardzo cenne.
więcej o Ankieta 2020