Projekt Alumni UJ - podsumowanie

Przez ostatnie półtora roku realizowaliśmy bardzo ciekawy projekt. Dzięki niemu nawiązaliśmy kontakt z wieloma z Was - naszymi absolwentami, dzięki niemu również zorganizowaliśmy szkolenia, zajęcia mentoringowe i spotkanie grupy absolwentów z przedstawicielami UJ. Wszystko odbywało się online, mamy jednak nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mieli szansę, by również w formie stacjonarnej kontynuować, to co zaczęliśmy w projekcie Alumni UJ.

Wersja ukraińska

Wersja rosyjska

Polecamy również
Otwarty nabór na płatny staż naukowy 2024 w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

Zjazd Absolwentów UJ 14-15.09.2024. Spotkajmy się w Krakowie!

Ukończyłeś/aś kierunek związany z finansami? Plastic Omnium rekrutuje do International Finance Graduate Program!

Webinar dedykowany absolwentom i absolwentkom UJ: `Communication skills. How they can help you succeed`