styczeń 2024

Czas rozpoczęcia: 17:00
Miejsce: Online, MS TEAMS
Witryna internetowa wydarzenia: https://forms.office.com/e/qwhXrbMXDv

Już 16.01 (wtorek) w godzinach 17:00-18:30 zapraszamy na webinar organizowany przez Biuro Karier UJ we współpracy z firmą Grammarly specjalnie z myślą o młodych profesjonalistach - absolwentach i absolwentkach UJ! Podczas spotkania pt. `Communication skills. How they can help you succeed` poznasz tajniki skutecznej komunikacji w miejscu pracy - zarówno ze współpracownikami, jak i klientami - oraz zasady udzielania feedbacku.

Zwiększ efektywność swojej codziennej komunikacji w pracy, popraw swoje umiejętności udzielania informacji zwrotnej i rozwijaj karierę! Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim i skierowane przede wszystkim do absolwentów, którzy ukończyli studia w ostatnich latach i młodych profesjonalistów.

Program:

• Czym jest komunikacja?
  • Przykłady komunikacji w miejscu pracy.
  • Dlaczego tak ważna jest efektywna komunikacja w miejscu pracy i jak to robić?
  • Sekret udzielania informacji zwrotnych (feedback-giving skills).
  • 7 zasad komunikacji w miejscu pracy.

Zapisy na webinar: wypełnij formularz zapisowy i poczekaj na informację zwrotną.