„Teraz Polska Turystyka” - zgłoś swoją pracę do II edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską

„Chcemy promować absolwentów, których pasja i poziom wiedzy o turystyce są ponadprzeciętne” - Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” zapraszają na II edycję Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”.

Celem Konkursu jest wspieranie młodych utalentowanych osób, które wybrały turystykę jako ścieżkę swojej edukacji i kariery zawodowej.

Do udziału zaproszeni są absolwenci studiów magisterskich, których praca magisterska:

• dotyczy turystyki krajowej lub zagranicznej turystyki przyjazdowej do Polski,
  • została obroniona i uzyskała stopień bardzo dobry,
  • została obroniona nie wcześniej niż 1 stycznia 2022 roku.

Termin i sposób zgłaszania prac: 30 października br. na adres mailowy konkurs.tpt@pot.gov.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie.

Historie absolwentów: Agnieszka Grzechynka (Idzik)

Ukończyłeś/aś kierunek związany z finansami? Plastic Omnium rekrutuje do International Finance Graduate Program!

Historie absolwentów: Diana Kusik

Webinar dedykowany absolwentom i absolwentkom UJ: `Communication skills. How they can help you succeed`