Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

Dołącz do Joint Research Centre (Komisja Europejska) - aplikuj na staż zagraniczny dla absolwentów rozpoczynający się w marcu 2024!

Do marcowej edycji stażu JRC poszukuje niedawnych absolwentów i absolwentek zarówno o mocnym zapleczu naukowym, jak i o bardziej ogólnym profilu.

Obszary tematyczne: aplikować można do jednego spośród dwudziestu stażowych obszarów tematycznych takich jak m.in. AI, zarządzanie wiedzą i komunikacja wizualna, data science, zdrowie publiczn, innowacje i ekonomia czy zmiany klimatyczne.

Start: marzec 2024

Możliwe miejsca odbywania stażu: Ispra (Włochy), Geel (Belgia), Petten (Holandia) lub Karlsruhe (Niemcy).

Termin złożenia aplikacji: do 30 października 2023 do 23:59.

Więcej szczegółow i możliwośc złożenia aplikacji na stronie.

Polecamy również
Ukończyłeś/aś kierunek związany z finansami? Plastic Omnium rekrutuje do International Finance Graduate Program!

Webinar dedykowany absolwentom i absolwentkom UJ: `Communication skills. How they can help you succeed`

Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje specjalisty w zakresie statystyki z umiejętnością analizy dużych baz danych na stanowisko badacza/badaczki