Stwórz z nami Business Idea Center UJ!

W imieniu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ zapraszamy do udziału w ankiecie, dotyczącej powstającego z naszym udziałem Business Idea Center czyli uniwersyteckiego centrum przedsiębiorczości. Jednym z wielu celów centrum jest ścisła i efektywna współpraca z realnym biznesem. Wiemy, że doradztwo, mentoring i szkolenia, związane z rozwojem przedsiębiorczości akademickiej, dają efekt wyłącznie przez kontakt z praktykami - aktywnymi przedsiębiorcami, dlatego ogromnie zależy nam na zebraniu Państwa uwag, opinii i potrzeb.

Liczymy też na możliwość skorzystania z doświadczenia i - jeśli to możliwe - włączenia Państwa w działania BIC UJ w roli ekspertów i mentorów.

Otwiera to też możliwość skorzystania z energii i zaangażowania młodych, ambitnych osób, które mogą te wartości wnieść w istniejącą już strukturę, jako Państwa przyszli pracownicy bądź partnerzy.

Będziemy niezwykle wdzięczni za przekazanie opinii i sugestii oraz potwierdzenie możliwości merytorycznego wsparcia projektu, które pozwoli zebrać załączona ankieta dostępna pod linkiem.

Zachęcamy do przekazania zaproszenia także do odpowiedniego działu Państwa firmy oraz osobom potencjalnie zainteresowanym współpracą z BIC UJ.

Historie Absolwentów: Damian Szot

Historie absolwentów: Roman Husarski