Podziel się swoją historią!

Podziel się swoją historią i zainspiruj przyszłe pokolenia absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego!

Bez względu na to gdzie teraz jesteś i co robisz, chcemy usłyszeć historię Twojego sukcesu i dowiedzieć się więcej o Twoich osiągnięciach.

Opowiedz nam o swoich doświadczeniach, podróżach i wyzwaniach. Powspominaj studenckie czasy i nawiąż kontakt z innymi absolwentami. Wskaż nam kierunek rozwoju współpracy!

Formularz zgłoszeniowy znaleźć można tutaj

Uwielbiamy czytać wasze historie, ale nie jesteśmy w stanie opublikować każdej z nich. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, aby dowiedzieć się więcej, rozwinąć historię i omówić szczegóły publikacji.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: alumni@uj.edu.pl