Lista aktualności

Historie Absolwentów: Jan Jakub Grabowski

25.01.2022
"Wykształcenie historyczne, a przy tym zainteresowania badawcze dotykające problematyki Krakowa spowodowały, że z dużą swobodą przygotowywałem się merytorycznie do każdej wycieczki, mogąc przy okazji zaskoczyć odbiorców ciekawymi, często niedostępnymi w książkach informacjami. Kilkuletnia praktyka dała mi z kolei tak duże doświadczenie w pracy z ludźmi, że z łatwością przyszło mi realizowanie się w kolejnej pracy, mianowicie prowadzeniu kanału edukacyjno-historycznego "Okupowana Polska" na platformie YouTube."
więcej o Historie Absolwentów: Jan Jakub Grabowski

Więcej szczegółów w linkach na stronie poniżej.
więcej o Departament Ekonomiczny Unii Europejskiej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ogłasza nabór na stanowiska Głównego specjalisty

10.12.2021
Rada Narodowego Centrum Nauki organizuje konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce.
więcej o Konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki Nr ref UP/ZKD/25/2021

07.12.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko ASYSTENTA w grupie pracowników badawczych w Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ na Wydziale Filozoficznym w zakresie związanym z realizacją projektu pt. „Program Pozytywnego Zdrowia”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu POLS (el. PSP: Z/IPZ/00348).
więcej o Konkurs na stanowisko Asystenta w grupie pracowników badawczych w Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ na Wydziale Filozoficznym
Historie Absolwentów: Katarzyna Siembida

02.12.2021
"Należy mieć odwagę jasno i wprost wyrażać swoje zdanie na dany temat i precyzyjnie je uzasadnić, szczególnie w biznesie. Musimy być również świadomi konsekwencji jakie niesie za sobą własne, niezależne zdanie – stąd ta odwaga. Myślenie krytyczne jest niezwykle istotne, nie tylko w zawodach prawniczych. Nie możemy się go obawiać."
więcej o Historie Absolwentów: Katarzyna Siembida

19.11.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko Asystenta w grupie pracowników badawczych w Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ na Wydziale Filozoficznym w zakresie związanym z realizacją projektu pn. „Program Pozytywnego Zdrowia”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu POLS (el. PSP: Z/IPZ/00348).
więcej o Konkurs na stanowisko Asystenta w grupie pracowników badawczych w ramach projektu POLS NCN "Program Pozytywnego Zdrowia"

17.11.2021
Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej naukowej publikacji książkowej z zakresu bankowości, pieniądza i finansów, a ponadto podnoszenie jakości publikacji ekonomicznych oraz promocja najwybitniejszych z nich.
więcej o Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów
Historie Absolwentów: Tomasz Ćwiąkała

02.11.2021
"Myślę, że najważniejsze jest to, żeby udawało się łączyć życie prywatne z życiem zawodowym i to życie zawodowe układa się po naszej myśli. Widzę po branży dziennikarskiej i po sobie, oczywiście, że to nie jest proste. Ten zawód wymaga poświęcenia bardzo dużej ilości pracy w weekendy, w różnych nietypowych godzinach. Czasami jest trudno pogodzić to z życiem prywatnym. Dlatego, jeśli się to udaje, to jest to sukces."
więcej o Historie Absolwentów: Tomasz Ćwiąkała
20 urodziny Biura Karier!

01.09.2021
Mija właśnie 20 lat od powstania Biura Karier na UJ. Początki nie były łatwe 😊 Tamten okres dobrze pamięta Agnieszka Dudziak, która organizowała działalność BK od podstaw i od początku zarządza jednostką.
więcej o 20 urodziny Biura Karier!
Historie Absolwentów: Joanna Kołak

04.08.2021
"Myślę, że ważne dla studentów wkraczających na rynek pracy jest zorientowanie się w swoich mocnych stronach i skupienie się na rozwijaniu ich. Inwestowanie w siebie - w dodatkowe kursy, szkolenia. Stawanie się specjalistami w dziedzinie, która ich interesuje. Myślę, że ważna jest też autopromocja - podkreślenie swoich mocnych stron i doświadczenia (nawet jeśli jest to doświadczenie zdobyte podczas praktyk, stażu, albo podczas działalności w organizacjach studenckich) w listach motywacyjnych i w rozmowach kwalifikacyjnych. Bycie pewnym siebie i wychodzenie z inicjatywą."
więcej o Historie Absolwentów: Joanna Kołak