Lista aktualności

smolka_maciej

Historie absolwentów: Maciej Smółka

18.05.2023
"Już od czasów studiów licencjackich myślałem o doktoracie, więc pracowałem na osiągnięcie tego celu uczestnicząc w konferencjach, organizując wydarzenia naukowe, pisząc artykuły."
więcej o Historie absolwentów: Maciej Smółka

04.05.2023
Dołącz do Joint Research Centre (Komisja Europejska) - aplikuj na płatny, 5-miesięczny staż zagraniczny dla absolwentów rozpoczynający się w październiku 2023!
więcej o Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)
Historie Absolwentów: Dagmara Jasińska

05.04.2023
„Od początku szukałam tego, co obecnie nazywamy mentoringiem: wsparcia osób, które są liderami i ekspertami. I wiele takich osób znalazłam na UJ. Prestiż najstarszego uniwersytetu w Polsce jest ważny, ale zawsze najistotniejszy był kontakt z ludźmi, od których można było się dużo nauczyć.”
więcej o Historie Absolwentów: Dagmara Jasińska
Historie Absolwentów: Tomasz Kowalski

04.04.2023
„Bardzo chciałem studiować na Uniwersytecie cieszącym się taką renomą, w końcu to najstarsza uczelnia w Polsce oraz jedna z najstarszych na świecie. (…) Dzięki tym studiom, poza rozwojem naukowym, poznałem niesamowitych ludzi, z którymi do tej pory mam świetne kontakty i zawodowe, i te prywatne.”
więcej o Historie Absolwentów: Tomasz Kowalski
Historie Absolwentów: Justyna Wydra

22.02.2023
"Ważna jest nie tylko kariera, zdobyte stopnie i umiejętności, ale również samopoczucie i poziom osobistej satysfakcji."
więcej o Historie Absolwentów: Justyna Wydra
Historie Absolwentów: Adriana Bailey

06.02.2023
"Życie i praca za granicą to prawdziwe wyzwanie! Trzeba przystosować się do systemu kulturowego i nauczyć się funkcjonowania w innych realiach społecznych."
więcej o Historie Absolwentów: Adriana Bailey
Historie Absolwentów: Maria Styrna

24.01.2023
"Bardzo ważna jest wiara w siebie, podejmowanie ryzyka ze świadomością, że być może nie wszystko się uda".
więcej o Historie Absolwentów: Maria Styrna
Historie Absolwentów: Anna Niemiec

18.01.2023
"Ten czas kojarzy mi się z jednym z najlepszych momentów w życiu. Oznaczał on bowiem wolność w drodze do osiągnięcia sukcesu, swobodny wybór, nowe doświadczenia, samodzielne życie, przywilej studiowania na UJ i zdobywanie ogromnej wiedzy."
więcej o Historie Absolwentów: Anna Niemiec
Historie Absolwentów: Wojciech Żywolt

22.12.2022
"Prowadzący zachęcali mnie do pogłębiania wiedzy, robienia dodatkowego researchu i tworzenia czegoś od podstaw - mogłem zaprojektować komunikację i reklamy, stworzyć ofertę czy strategie działań."
więcej o Historie Absolwentów: Wojciech Żywolt