Lista aktualności

13.10.2023
Dołącz do Joint Research Centre (Komisja Europejska) - aplikuj na staż zagraniczny dla absolwentów rozpoczynający się w marcu 2024!
więcej o Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)
Historie Absolwentów: Patrycja Szadkowska

11.10.2023
"Trzeba wyznaczać sobie realistyczne cele i dążyć do nich małymi kroczkami. I nawet jeśli na chwilę zboczymy z obranego kursu, z jakichkolwiek powodów, to pamiętajmy, że wszystko można jeszcze raz przeanalizować, podjąć odpowiednie działania i wrócić do swoich marzeń o pracy, która będzie dawać satysfakcję, którą będziemy lubić, i którą będziemy wykonywać z pasją."
więcej o Historie Absolwentów: Patrycja Szadkowska
Historie Absolwentów: Michał Balcerak

05.10.2023
"Nie bójcie się próbować różnych ścieżek, zanim znajdziecie tę, która was najbardziej ucieszy."
więcej o Historie Absolwentów: Michał Balcerak
Historie absolwentów: Tomasz Brusik

30.08.2023
"Szewc bez butów chodzi. Dlatego sukces jest dla mnie wtedy, kiedy w dobrej cenie sprzedasz prawie wszystkie buty, niewielką część rozdasz, ale 2-3 pary zostawisz dla siebie i nie będą to buty, których nikt inny nie chciał."
więcej o Historie absolwentów: Tomasz Brusik
Historie absolwentów: Krzysztof Tusiński

14.08.2023
"Warto na pewno skorzystać z tego, co daje studiowanie. Można próbować wielu rzeczy na gruncie naukowym, sportowym czy organizacyjnym. Program studiów prawniczych jest bardzo elastyczny, co pozwala na podejmowanie wielu różnych aktywności."
więcej o Historie absolwentów: Krzysztof Tusiński
Historie absolwentów: Dawid Zyskowski

20.07.2023
"Socjologia otworzyła mi głowę, pokazała, że w życiu trzeba być odważnym. Nie możemy jedynie powtarzać utartych schematów trzymając się kurczowo często przebrzmiałych paradygmatów. Przecież świat stale się zmienia. Jest dynamiczny i niejednorodny. Socjologia pokazała mi, że czasami trzeba je podważać, dała mi przestrzeń do myślenia, do samouświadomienia, do poszukiwania, do inspirowania."
więcej o Historie absolwentów: Dawid Zyskowski

07.07.2023
Prezes Narodowego Banku Polskiego zaprasza absolwentów uczelni wyższych do udziału w kolejnej edycji Programu „Staże Prezesa NBP”! Obroniłeś/aś tytuł magistra? Nie zwlekaj i aplikuj na płatny, roczny staż!
więcej o Rusza kolejna edycja Programu „Staże Prezesa NBP” dla absolwentów uczelni wyższych!
Historie Absolwentów: Paulina Szadkowska

05.07.2023
"Bez Koła Naukowego Amerykanistyki UJ nie miałabym okazji spróbować swoich sił w organizacji różnych eventów – od konferencji naukowych, przez spotkania z ekspertami po imprezy integracyjne, które do dziś są jednym ze znaków rozpoznawczych Koła. (...) Każdy, kto kiedyś działał w jakimkolwiek kole naukowym wie, że wbrew pozorom nie zawsze jest to bułka z masłem, a zdobyte umiejętności procentują później w życiu prywatnym i zawodowym."
więcej o Historie Absolwentów: Paulina Szadkowska
Historie absolwentów: Karolina Kaczmarczyk

23.06.2023
„Miałam to szczęście, że moi wykładowcy dawali mi przestrzeń do wyrażania swojego zdania. "
więcej o Historie absolwentów: Karolina Kaczmarczyk
Historie absolwentów: Agata Mrowiec

01.06.2023
"Zaczęło się od staży dziennikarskich w mediach, a także praktyk w kancelariach. Potem zaczęłam szukać ofert pracy w korporacjach, które mają swój dział prawny."
więcej o Historie absolwentów: Agata Mrowiec