Ogłoszenia

Więcej szczegółów w linkach na stronie poniżej.
więcej o Departament Ekonomiczny Unii Europejskiej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ogłasza nabór na stanowiska Głównego specjalisty

10.12.2021
Rada Narodowego Centrum Nauki organizuje konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Nauk Humanistycznych, Społecznych i o Sztuce.
więcej o Konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki Nr ref UP/ZKD/25/2021

07.12.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko ASYSTENTA w grupie pracowników badawczych w Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ na Wydziale Filozoficznym w zakresie związanym z realizacją projektu pt. „Program Pozytywnego Zdrowia”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu POLS (el. PSP: Z/IPZ/00348).
więcej o Konkurs na stanowisko Asystenta w grupie pracowników badawczych w Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ na Wydziale Filozoficznym

19.11.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko Asystenta w grupie pracowników badawczych w Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ na Wydziale Filozoficznym w zakresie związanym z realizacją projektu pn. „Program Pozytywnego Zdrowia”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu POLS (el. PSP: Z/IPZ/00348).
więcej o Konkurs na stanowisko Asystenta w grupie pracowników badawczych w ramach projektu POLS NCN "Program Pozytywnego Zdrowia"

17.11.2021
Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej naukowej publikacji książkowej z zakresu bankowości, pieniądza i finansów, a ponadto podnoszenie jakości publikacji ekonomicznych oraz promocja najwybitniejszych z nich.
więcej o Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów