Ogłoszenia

12.02.2024
Głodny wyzwań? Dołącz do grupy, której sercem jest innowacja i przyczyń się do rewolucji mobilności! Plastic Omnium poszukuje wymagających, kreatywnych i inteligentnych młodych absolwentów, którzy wezmą udział w programie International Finance Graduate Program.
więcej o Ukończyłeś/aś kierunek związany z finansami? Plastic Omnium rekrutuje do International Finance Graduate Program!

20.10.2023
"Chcemy promować absolwentów, których pasja i poziom wiedzy o turystyce są ponadprzeciętne" – Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" zapraszają na II edycję Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską "Teraz Polska Turystyka".
więcej o "Teraz Polska Turystyka" – zgłoś swoją pracę do II edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską

13.10.2023
Dołącz do Joint Research Centre (Komisja Europejska) - aplikuj na staż zagraniczny dla absolwentów rozpoczynający się w marcu 2024!
więcej o Otwarty nabór na staż naukowy w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

07.07.2023
Prezes Narodowego Banku Polskiego zaprasza absolwentów uczelni wyższych do udziału w kolejnej edycji Programu „Staże Prezesa NBP”! Obroniłeś/aś tytuł magistra? Nie zwlekaj i aplikuj na płatny, roczny staż!
więcej o Rusza kolejna edycja Programu „Staże Prezesa NBP” dla absolwentów uczelni wyższych!
Piknik psychologiczny

Zaproszenie na piknik z okazji 120. rocznicy Instytutu Psychologii UJ