Link do Facebooka

Zlot Absolwentów Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ z okazji 175-lecia jego istnienia! (21-23.11.2024)

Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego obchodzi jubileusz 175-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 21-23.11.2024 r. (czw.-sob.) organizowany jest Zlot Absolwentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów geografii UJ do odwiedzenia instytutu (21.11.2024), do wspólnego spotkania w Auditorium Maximum (22.11.2024) i do udziału w Travenaliach (23.11.2024).

W czasie spotkania w Auditorium Maximum i w czasie Travenalii będzie możliwość osobistych wypowiedzi dotyczących wspomnień z przeszłości, możliwości współpracy w przyszłości i znaczenia geografii w naszym życiu. Konieczna jest rejestracja na Zlot, najpóźniej do dnia 30.09.2024. Zachęcamy jednak, aby rejestrować się wcześniej, a można to zrobić poprzez link

Organizację tego wydarzenia koordynują i wszelkich informacji udzielają:

Więcej informacji na stronieZlot jest organizowany z okazji jubileuszu 175-lecia instytutu, świętowanego przez cały rok 2024.

Do zobaczenia w listopadzie!

Historie absolwentów: Bartłomiej Gaweł

Historie absolwentów: Bartłomiej Telejko

Otwarty nabór na płatny staż naukowy 2024 w Joint Research Centre (Komisja Europejska)

Historie absolwentów: Piotr Bankowicz