Menu

Aktualności

Konsultacje dokumentów aplikacyjnych

Zapraszamy studentów i absolwentów na konsultacje dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z naszym doradcą zawodowym.

Thursday, 13 Apr 2017

więcej...

You talking to me? Jak dogadać się z maszyną

Sekcja Karier UJ zaprasza studentów i absolwentów UJ na szkolenie firmy Samsung "You talking to me? Jak dogadać się z maszyną".

Monday, 10 Apr 2017

więcej...

Szkolenie Social Media Now: Wydarzenia, które zaskakują czyli jak dzięki eventom na Facebooku dotrzeć do setek tysięcy osób

Wydarzenia na Facebooku to obecnie najlepsze narzędzie bezpłatnego docierania do odbiorców. Nie chodzi tu o rozprzestrzeniające się w niekontrolowany sposób wydarzenia typu "Sylwester z..." (choć i z ich sukcesu wiele wynika), ale o takie eventy, które mają związek z działalnością firm lub organizacji.

Monday, 10 Apr 2017

więcej...

dLK Banking Law Challenge 2017

Kolejna edycja konkursu dLK Banking Law Challenge 2017 – zapraszamy!

Tuesday, 4 Apr 2017

więcej...

Szkolenie PIP: Stres w miejscu pracy – co warto wiedzieć i jak sobie z nim radzić?

Sekcja Karier UJ oraz Państwowa Inspekcja Pracy zapraszają studentów i absolwentów na szkolenie, na którym zostaną poruszone następujące zagadnienia:

Friday, 31 Mar 2017

więcej...

Konkurs EPSO na administratorów (AD5)

Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) wkrótce rozpocznie nabór kandydatów do udziału w nowej formule konkursu na administratorów (AD5).

Tuesday, 21 Mar 2017

więcej...

„TYDZIEŃ BRANŻOWY – nie tylko korporacja!”

Sekcja Karier UJ zaprasza na cykl spotkań podczas Tygodnia Branżowego – "nie tylko korporacja!”

Monday, 20 Mar 2017

więcej...

Startują zgłoszenia do programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki

Od 8 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 17. edycji programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego.

Friday, 10 Mar 2017

więcej...