Menu

Aktualności

Szkolenie "Stres w pracy ? - znajdź rozwiązanie"

Sekcja Karier UJ i Państwowa Inspekcja Pracy zapraszają studentów i absolwentów na szkolenie w ramach kampanii „Szlakiem pierwszej pracy".

Monday, 23 Nov 2015

więcej...

Konferencja "Działania uczelni na rzecz relacji z absolwentami oraz doskonalenia oferty kształcenia ustawicznego"

Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zapraszają do wzięcia udziału w konferencji "Działania uczelni na rzecz relacji z absolwentami oraz doskonalenia oferty kształcenia ustawicznego", która odbędzie się w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej.

Thursday, 19 Nov 2015

więcej...

Trendence Graduate Barometer 2016 jest już online!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w największym w Europie badaniu dotyczącym zagadnień związanych z edukacją i karierą!

Thursday, 15 Oct 2015

więcej...

„Od pomysłu do rozwiązania" – Motorola Solutions zaprasza na Dzień Otwarty

W najbliższą sobotę, 17. października, Motorola Solutions już po raz piąty otworzy drzwi swojego oddziału w Krakowie. Wszyscy zainteresowani poznaniem kulisów pracy firmy, będą mogli odwiedzić jej siedzibę na ul. Czerwone Maki 82 (Green Office) pomiędzy godziną 10 a 16.

Thursday, 15 Oct 2015

więcej...

Kreatywna autoprezentacja

W naszej codziennej pracy, na studiach, przy projektach skupiamy się często na części merytorycznej, dotyczącej slajdów, treści, efektów wizualnych. Zapominamy jednak, że istotne w prezentacji jest nie tylko "co", ale również "jak" prezentujemy.

Thursday, 15 Oct 2015

więcej...

European Job Day

European Job Day – Poland 2015 jest skierowany tak do Polaków zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w innym kraju europejskim, jak i do cudzoziemców gotowych do pracy w firmach działających na terenie Polski.

Thursday, 15 Oct 2015

więcej...

Zapraszamy na Targi Kariery (20 X)

Zapraszamy na Targi Jobs Spot 2015, które odbędą się 20 X 2015 r. (10.00 – 15.00). Tradycyjnie spotykamy się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej (ul. Łojasiewicza 4).

Monday, 28 Sep 2015

więcej...

Własna firma - jak to zrobić?

Wszystkich zainteresowanych otwarciem własnej działalności gospodarczej zapraszamy na spotkanie "Własna firma - jak to zrobić?".

Monday, 28 Sep 2015

więcej...