Zjazd Absolwentów Socjologii

29 September 2017

Drodzy Koleżanki i Koledzy, Absolwenci specjalizacji komunikowanie społeczne

W tym roku mija 10 lat od powstania specjalizacji komunikowanie społeczne w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pomyśleliśmy, że to okazja do spotkania z Wami, a w konsekwencji stworzenia społeczności absolwentów naszej specjalizacji. Doświadczenia pokazują, że spotkania absolwentów są doskonałą okazją do reintegracji, odświeżenia dawnych znajomości, kontaktu z wykładowcami, zapoznania się z osiągnięciami naukowymi i nowościami dydaktycznymi, jak też z historią specjalizacji czy Instytutu Socjologii. Chcemy by nasze spotkanie z Wami przyczyniło się do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz pogłębienia więzi społecznych i zawodowych między absolwentami, a także więzi z naszą Uczelnią i Instytutem Socjologii. W związku z tym zapraszamy Was na 1 Zjazd @bsolwentów Specjalizacji Komunikowanie Społecznej w IS UJ. Zaczynamy w sobotę 28.10.2017. Plan zjazdu przedstawia się następująco:

15:30 - 16:15 Powitanie + aktualności specjalizacji (Grodzka 52 IS UJ)

16:15 - 17:00 Koncert (Grodzka 52 IS UJ)

17:00 - 19:00 Gry socjologiczne (Grodzka 52 IS UJ)

19:00 - 20:30 Welcome reception (Grodzka 52 IS UJ)

21:00  Impreza integracyjno - towarzyska (klubowa)

W związku z imprezą klubową planujemy koszt uczestnictwa w źjeździe: 60 zł/os.

By zapanować logistycznie i organizacyjnie nad tym wydarzeniem prosimy o rejestrację obecności do 15.10.2017. Formularz rejestracji: https://goo.gl/9kxdpT

Jeśli macie sugestie lub pytania piszcie na adres: sks.absolwenci@gmail.com
lub kontaktujcie się z nami za pomocą fanpage’a naszej specjalizacji:

@socjologiabadaniakomunikacja.

Nie ukrywamy, że bardzo liczymy na Wasz udział i jeszcze raz gorąco zapraszamy na jubileuszowe spotkanie absolwentów Specjalizacji Komunikowanie Społeczne IS UJ.

Prosimy o przekazanie tej informacji Waszym koleżankom lub kolegom, z którymi studiowaliście na specjalizacji. O szczegółach zjazdowych będziemy informować Was na bieżąco

Pozdrawiamy serdecznie

Koordynatorzy specjalizacji