Autoprezentacja podczas rozmowy rekrutacyjnej

5 May 2017

Sekcja Karier UJ oraz firma State Street Bank zapraszają studentów i absolwentów UJ na szkolenie poświęcone autoprezentacji podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Dowiedz się, jak się zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy!

Po ukończeniu warsztatu będziesz mógł skutecznie przygotować się do rozmowy, spojrzeć na rekrutację jako proces sprzedaży i z pewnością sprzedać to, co masz do zaoferowania oraz pewnie odpowiedzieć na zadawane pytania.

Będziesz mieć również okazję praktyki swoich umiejętności. Dostarczymy Ci  praktyczną i cenną wiedzę na temat jak zdobyć wymarzoną pracę!

Termin: 18.05.2017r (czwartek)

Miejsce: Kampus UJ, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4,

sala 2.122 (II piętro),

Godziny: 10.00-13.00

ZAPISY:

Wyślij e-mail o tytule "State Street" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok ukończenia studiów) i czekaj na potwierdzenie.