Szkolenie: Wystąpienia publiczne

28 April 2017

Sekcja Karier UJ oraz firma Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o zapraszają studentów i absolwentów UJ na szkolenie poświęcone wystąpieniom publicznym.

Zapraszamy na praktyczne szkolenie, dzięki któremu dowiesz się jak skutecznie poradzić sobie w sytuacjach wystąpień publicznych, które bardzo często mają miejsce w naszym życiu podczas wygłaszania referatu, obrony pracy magisterskiej lub rozmowy o pracę.

Jak się przygotować? W jaki sposób się wypowiadać? Czy gestykulować? W jaki sposób przedstawiać informacje przed publiką?

Zapraszamy na praktyczny warsztat, który pomoże Ci efektywnie zaprezentować się podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Termin: 16 maja (wtorek) 2017,

Godziny: 11:45 - 14:15
Miejsce: Rynek Główny 34, II piętro, sala: 9

ZAPISY:
wyślij e-mail o tytule "Grafton" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok ukończenia studiów) i czekaj na potwierdzenie.