Praca i staż w instytucjach UE - Spotkanie z Ambasadorem Karier UE w Krakowie!

24 April 2017

Sekcja Karier UJ zaprasza wszystkich studentów i absolwentów UJ w ramach Tygodnia Branżowego na prezentację z Ambasadorem EPSO.

Jesteś zainteresowany rozpoczęciem kariery w instytucjach Unii Europejskiej, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Chciałbyś aplikować, ale oficjalne procedury to dla ciebie czarna magia? Musisz odbyć staż, a Komisja Europejska lub Parlament Europejski są miejscem dla ciebie? A może po prostu znudziło cię lokalne środowisko i chcesz odcisnąć swoje piętno na arenie międzynarodowej, a Unia Europejska jest do tego najlepszym miejscem?

Zapraszamy na spotkanie z Ambasadorem Karier Unii Europejskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Będziesz miał niebywałą okazję, by móc bezpośrednio się dowiedzieć, jakie są możliwości zatrudnienia w tej organizacji międzynarodowej, jak wygląda procedura rekrutacji i - przede wszystkim - kiedy się zgłosić! Czym różni się pracownik kontraktowy od urzędnika? Na to i wiele innych pytań na pewno znajdziesz odpowiedź na spotkaniu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w instytucjach unijnych - nie tylko studentów stosunków międzynarodowych, ale także informatyków, prawników, inżynierów i innych!

9 maja (wtorek) 2017,
Godz. 13:00 - 14:45

Rynek Główny 34, II piętro, sala: 9

ZAPISY:
wyślij e-mail o tytule "EPSO" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Wszystkie najnowsze oferty znajdziecie też na oficjalnej stronie Ambasadora Karier w Krakowie na Facebooku: www.facebook.com/EU-Careers-Kraków