„Od pomysłu do rozwiązania" – Motorola Solutions zaprasza na Dzień Otwarty

15 October 2015

W najbliższą sobotę, 17. października, Motorola Solutions już po raz piąty otworzy drzwi swojego oddziału w Krakowie. Wszyscy zainteresowani poznaniem kulisów pracy firmy, będą mogli odwiedzić jej siedzibę na ul. Czerwone Maki 82 (Green Office) pomiędzy godziną 10 a 16.

Program wydarzeń podczas Dnia Otwartego jest szeroki i obejmuje wykłady, warsztaty, konsultacje z ekspertami Motoroli Solutions, a nawet szkolenia z pierwszej pomocy. Przedstawiciele firmy opowiedzą o codziennych zadaniach, które wykonują oraz ich współpracy z firmami polskimi i zagranicznymi.

Zainteresowani podjęciem pracy w Motoroli będą mogli dowiedzieć się na jakie stanowiska pracy i programy stażowe mogą obecnie aplikować. Powinno to zainteresować absolwentów oraz studentów kierunków technicznych. Jest to dla nich szansa na pierwszy i bezpośredni kontakt z pracodawcą i rozpoczęcie procesu rekrutacjyjnego już podczas Dni Otwartych.

Ponadto dla miłośników nowych technologii przygotowano testy LAB, na których na własnej skórze będą mogli przekonać się, jak na co dzień pracują testerzy aplikacji i oprogramowania. Na Dniach Otwartych przedstawione zostaną także m.in. rozwiązania Intelligence LED – Public Safety. Osoby zainteresowane zarządzaniem projektami będą miały okazję wziąć udział w „Agile game" i przekonać się, czy „zwinne" metody zarządzania rzeczywiście działają.

Dzień Otwarty Motoroli to wydarzenie nie tylko dla ścisłych umysłów – humaniści dowiedzą się, czy mogą pracować w IT oraz jakie ścieżki kariery czekają na nich w Motorola Solutions.

W programie nie zabrakło również czegoś dla najmłodszych. Grupa Ratowników Medycznych R2 przeprowadzi Rodzinne Warsztaty Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Dzień Otwarty Motorola Solutions to wydarzenie skierowane do studentów, absolwentów, osób zainteresowanych nowymi technologiami lub po prostu ciekawych kulisów pracy firmy.

Serdecznie zapraszamy!

Motorola Solutions to jeden z światowych liderów w dziedzinie nowych technologii. Firma obsługuje ponad 100 tys. organizacji bezpieczeństwa publicznego i klientów biznesowych na całym świecie. W Polsce Motorola jest obecna już od 20 lat i ma swoje oddziały w Krakowie i Warszawie, zatrudniając obecnie ponad 1100 pracowników. W Krakowie znajdują się Centrum Oprogramowania i Centrum Finansowe firmy. Swoją markę Motorola Solutions zbudowała w oparciu o absolwentów polskich uczelni, którzy regularnie zasilają szeregi jej pracowników.